apple id تعزیه و شبیه خوانی - درباره ی ما
 
آخرین مطالب
 
عکسهای تعزیه
 
درباره ی ما

اینجانب حمیدرضارضاییان فرزند غلامرضا از تعزیه خوانان کشورم ایران هستم و سعی بر این را دارم که اطلاعاتی را که از تعزیه دارم در اختیار شما دوستان بگذارم تا تعزیه خوانان الگوی خود قرار داده و علاقه مندان آموزش دیده و دیگران هم لذت دنیوی و اخروی ببرند.اینجانب در انجمن تعزیه خوانان کشور عضو هستم و تعزیه را از چهار سالگی شروع کردم و علاوه بر علاقه ام به تعزیه باید بگویم که رشته ام را به آن سو نمی برم و از این راه پول به دست نمی آورم. لازم به ذکر است که من متولد سال 1377 هستم و در شهر های زیادی هم تعزیه خوانده ام. 

این وبلاگ وبلاگی کامل برای یادگیری و دانلود تعزیه های مختلف برای تمام سنین است و منبع های مختلفی دارد که همه ذکر شده و معتبرند. این وبلاگ علاوه بر اینکه در مورد تعزیه هست امکانات جانبی دیگری هم دارد و بخش های مختلف و جالبی را چه از تعزیه و چه دیگر مسائل قرار می دهد پس پیشنهاد میگردد کامل ببینید و حتی نظر بدهید.

برای دانلود هایی که در وبلاگ موجود هستند روی خود کلمه ی اینجا یا دانلود که با نشانه ای (مثل آبی رنگ بودن یا خط زیر آن یا بزرگتر بدنش نسبت به دیگر کلمات) مشخص شده است کلیک کنید تا صفحه ای جدید باز شود. در صفحه ی جدید روی عکسی شبیه به عکس زیر کلیک کنید تا دانلود شود. ت.ضیحات هم در بالایش نوشته شده که اهمیتی ندارد:

دانلود فایل

در ضمن ایمیل مدیریت وبلاگ (= حمیدرضا رضاییان) :

 hamidreza.1377@gmail.comمرتبط با: مقدمه ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
علی چهارشنبه 8 آذر 1391 04:28 ب.ظ
خیلی سایت خوب و قشنگ و پر محتوایی دارید
لطفا آپدیتش کنید
حمیدرضا رضاییان پاسخ داد:
هر روز آپدیت می شود
متشکرم
دوشنبه 5 تیر 1391 04:59 ب.ظ
می شه بگید چه شد که تعزیه خوان شدید
حمیدرضا رضاییان پاسخ داد:
پاسخ شما در بخش بیوگرافی تعزیه خوانان هست
 


به ما در اینستاگرام بپیوندید


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic