apple id تعزیه و شبیه خوانی - بخش ویژه
 
آخرین مطالب
 
عکسهای تعزیه
 
بخش ویژه

در ادامه ی مطلب این بخش می خواهیم چند نکته بگوییم که به درد همه می خورد و یه جور معامله برای گرفتن هر چیزی که از ما می خواهید هست.

اگر شما فردی باشید که مدام به وبلاگ ما سر می زنید و نظر بدهید می توانید به ما ایمیل بزنید تا هر چیزی را که خواستید،فرقی ندارد که چه باشد،چه تعزیه ای و چه غیر تعزیه ای،برای شما ارسال می کنیم.

اما اینکه شما چگونه ثابت کنید که به ما سر می زنید: یکی اینکه نظر ندهید و با یک رایانه ی ثابت بیش از 10 بار به ما سر بزنید ما با نرم افزار های خود متوجه شما می شویم اما یک راه دیگر : شما با دادن نظر های مختلف با یک نام ثابت که مثلا آدرس ایمیل یا وبلگ ویا حتی نام و نام خانوادگی شماست در صورتی که بیش از 7 نظر با متن های مختلف داده باشید و بعد به ما با همان آدرس ایمیل ، ایمیلی بزنید که مثلا در وبلاگ ما 8 نظر داده اید و فلان چیز را می خواهید با هر حجمی که باشد ما برایتان یا بوسیله ی لینک و یا ایمیل و یا سی دی دم در منزلتان یا مجازی ارسال می کنیم.

اگر هم حال سر زدن زیاد یا دادن نظر را نداشتید می توانید چیزی را با راه های مختلف برای ما بفرستید(راه ها:ایمیل-لینک دانلود - مطلب - سی دی چیزی دم در منزل - وبلاگ و ... )و بعد چیزی را که می خواهید در خواست کنید و ما به شما می دهیم .

راه دیگری هم هست که ارسال پول در مقابل چیز در خواستی هست و راه دیگر و بهتر اینکه سایت یا وبلاگی را به ما هدیه کنید و درخواست کنید و ما به شما می دهیم.

راه های دیگری هم که خود در ذهنتان هست را می توانید به ما بگویید.

برای اطلاع رسانی یا در خواست  نظر بدهید و یا ایمیلی بزنید و ... .

در ضمن ایمیل ما:hamidreza.1377@gmail.com

این بخش را گذاشتیم تا معامله ای هم در وبلاگ ما باشد.

 مرتبط با: مقدمه ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
محمد چهارشنبه 8 آذر 1391 04:39 ب.ظ
اتفاقا من مطمئنما که عملی است
حمیدرضا رضاییان پاسخ داد:
متشکر از نظرتان
چهارشنبه 8 آذر 1391 04:38 ب.ظ
خیلی خوبه
ولی فکر نمی کنم طرح عملی ای باشه
حمیدرضا رضاییان پاسخ داد:
رسیدگی شد
متشکرم
 


به ما در اینستاگرام بپیوندید


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic